Category Archive : Mobil

Mobil a další

Já osobně bych se bez mobilního telefonu už vůbec neobešla. Mobilní telefon je pro mě něco, jako nejlepší kamarád nebo něco, bez čeho se už vůbec neobejdu. A nevím jak vy, ale mobilní telefon je pro mě opravdu hodně důležitý. Já vlastně s mobilním telefonem jsem vyrůstala. A nedokážu si představit, že bych ho neměla, protože jsem velice ráda, že mi ho rodiče dali, protože už jako malá holka jsem si velice ráda hrála různé hry. Jenomže moji rodiče velice často pracovali a taky byli často pryč, takže mě hlídala babička anebo sousedka nebo moje teta. Takže jsem se taky chtěla s něčím zabavit.

Dnes mají mobil všechny.

Měla jsem totiž tu smůlu, že když mě hlídala babička, tak tam okolí nebyly vůbec žádné děti v mém věku, když tam byly nějaké děti, tak buly vždycky třeba o pět let mladší anebo o deset let starší, takže to vůbec nebylo ke mně. Oni si se mnou nechtěly hrát a já jsem se nechtěla hrát s nimi. A opravdu jsem si neměla co říct dvacetiletými lidmi, když mě bylo dvanáct nebo třináct let. Je to opravdu velký rozdíl. A když jsem byla u tety, tak tam zase byly takové děti, které byly takové poťouchlé a taky byly opravdu o hodně mladší, takže jsem byla ráda, že jsem měla mobilní telefon, který mě na opravdu dlouhou dobu zabavil.

Mobil mám moc ráda.

Díky bohu za to. Taky jsem se díky mobilnímu telefonu naučila hrát piškvorky a taky pexeso. A nemyslete si, že pexeso a další hry jdou hrát pouze jenom jako deskové hry. A pokud máte kvalitní mobilní telefon a stáhnete si tam nějakou skvělou hru, tak na mobilním telefonu můžete hrát různé hry, které vás baví. A můžete hrát i v jednom. A pokud se chcete s někým spojit, stačí udělat videohovor a můžete si s někým povídat a u toho ho můžete i vidět. Podle mého názoru je to opravdu skvělé, že nemusíte být alespoň smutní, že třeba někoho dlouho neuvidíte. Já to tak dělám často. 

Dejte své logo na triko!

Chcete na svou firmu chytře upozornit? Přemýšlíte jak to provést, abyste si zajistili propagaci, která bude účinná, kterou nikdo nepřehlédne, a zároveň vás nebude stát celé jmění? V tom případě byste svůj hledáček měli zaměřit na reklamní textil, protože právě to je snadný a velice efektivní způsob, jak zajistit, že budete vidět, aniž byste museli na lidi útočit slogany z médií anebo z letáků. Navíc se jedná o propagaci, která je trvalá – takže u ní nehrozí, že když sejde z očí, všichni na ni zapomenou.

Existuje celá řada druhů textilu, který můžete využít k poutavým potiskům anebo výšivkám. A záleží jen na vás, jak velké budou. Mohou se skvěle vyjímat jak na bavlněných čepicích – kšiltovkách, na fleecových mikinách, polokošilích, anebo reklamních tričkách s potiskem https://promotextile.cz/cs.

A nebojte se být kreativní, protože čím zajímavější pojetí zvolíte, tím více lidí si ho všimne, což je přesně to, co potřebujete – upoutat pozornost. Ovšem příjemným a nenásilným způsobem. Dokonce to můžete provést i tak, že se lidé budou aktivně hlásit o to, aby vaše triko mohli mít na sobě.

modré triko

Takové triko, to je velice oblíbený a často nošený kousek oblečení. Prakticky nikomu nechybí ve skříni, a to hned v několika provedeních. Tento kousek textilu se dá unosit na mnoho příležitostí, a proto o něj lidé mají tak velký zájem. Tím spíše, když bude něčím zajímavý a jeho nositeli dopřeje pocit výjimečnosti.

šedá trika

Jak je tedy vidět, chytře zvoleným propagačním textilem nemusíte zdaleka vybavit pouze své zaměstnance, ale třeba i věrné zákazníky. Uvidíte, že je to velmi potěší. A čím více textilu s vaším logem anebo potiskem se bude po ulicích pohybovat, tím lépe – už vás rozhodně nikdo nepřehlédne. Navíc je zde ještě jedna věc – tím, že vás lidé nosí, dávají najevo, že vaše firma stojí za to, že za ní stojí. A to ještě více posiluje důvěru vašich stávajících i potenciálních zákazníků.

Tipy na skvělé dárky pro vašeho muže

Váš partner bude slavit narozeniny a vy jste opět, jako každý rok, bezradná? Nevíte, co si počít s dárkem? Ať už jste spolu několik měsíců nebo desítky let, každé z nás občas dojde inspirace a nemáme tušení, čím našeho muže nejvíce potěšit. Jistě máte osvědčené dárky, u kterých víte jistě, že je má váš přítel rád a že vždy se z nich raduje – ale není na čase trochu dárkovou klasiku obměnit a překvapit ho něčím, co by třeba nečekal, nebo o čem ani nevěděl, že to potřebuje a že se mu hodí?

krabice s hodinkami

Občas je dobré vystoupit z komfortní zóny a pořídit něco, co od nás partner ještě zatím nedostal. Ať už se jedná o narozeniny, výroční nebo svátek, nikdy není zbytečné potěšit ho dárkem, zejména tehdy, obsahuje-li nezbytnosti do jeho šatníku, dobroty do žaludku nebo nějaký dobrý drink na klidné večery nebo zábavu s přáteli.

Co můžete zařadit do balíčku, kterým může obdarujete?

  • Oblečení. Projděte partnerovu skříň a promyslete, co by se mu hodilo. Potřebuje nový pár ponožek nebo kravatu, která bude ladit s jeho košilí. Všechny jistě moc dobře víme, že tyto doplňky a nezbytné kusy oblečení si muži neradi kupují sami a nechávají to většinou na nás, protože nám důvěřují.
  • Jídlo. Má váš muž slabost pro sladkosti? Nebo si ujíždí na pálivém chilli, čím ostřejší, tím lepší? A co nějaké pochoutky, které mu nasypete do misky, až se bude chtít příště dívat v televizi na oblíbený sportovní zápas? Ani v této kategorii nemůžete šlápnout nikdy vedle.
  • Pití. Muži a alkohol, to je něco, co neodmyslitelně patří k sobě. Samozřejmě nechceme tvrdit, že to musí nutně hraničit se závislostí, ba naopak. Mnoho mužů má rádo po večerech skleničku něčeho silnějšího a kvalitního, ať už se baví s kamarády, nebo si užívají venkovní letní atmosféru na grilovačce.

balení dárků

Tyto oblasti a mnoho dalších můžete pořídit pěkně pohromadě. Prohlédněte si dárkové balíčky Manboxeo a objednejte vašemu muži narozeninové překvapení.

Vnější ochrana

Mezi jednu z nejdůležitějších částí ochrany patří pouzdra a ochrannáskla.
Pouzdro/obal v dnešní době koupíme v každé kamenné prodejně zaměřené na elektroniku nebo na internetu. Stačí si jen vybrat, po čem vaše srdce zrovna touží…

  • Flipová pouzdra – ochrání celý telefon ze všech stran
  • Gelová nebo silikonová pouzdra – chrání jen zadní část telefonu
  • Klasická zasouvací – chrání celý telefon, ale se stiženou rychlou manipulací

ochrana
Ochranné tvrzené sklo je bezpečnostní prvek, který by neměl chybět na žádném mobilním telefonu. Ochrání display před nečistotami, upatláním a hlavně před rozbitím. Je jednoduší koupit nové sklo než nechat v servisu vyměnit celý display.
Vnitřní ochrana
Antivirse postará o škodlivé viry a podezřelé aktivity, takže váš mobil neustále chrání.
V dnešní době už jich existuje několik a mezi nejznámější patří Avast , Neset nebo Norton, ale je jen na vás, který si vyberete, co od antiviru očekáváte a kolik jste schopní do toho investovat.
Není taky od věci si telefon někdy pročistit. Vymažete zbytečné soubory, paměti, mezipaměti a aplikace, které zbytečně zatěžují a zpomalují výkon mobilního telefonu. K tomu to procesu můžete využít funkci samotného telefonu nebo si stáhnou specifickou aplikaci.
Nabíjení bateriise může zdát jako jednoduchá věc, ale člověk by si ani neřekl, kolik chyb u toho může udělat. Mýtus že se baterie nabíjením pře noc ničí už byl dávno zbořen, ale pravdou je, že by se baterii měla udržovat mezi 4% až 80%, jinak se zbytečně opotřebuje. Také bychom co v nejmenší míře měli používat rychlonabíječky a radši dát přednost těm klasickým.

číselný kód
Jestliže mobil používáme k připojením na sociální sítě nebo k platbě, tak bychom měli mít zavedená účinná hesla nebo jiné zabezpečení.  S vývojem technologii se dál posunuly zabezpečení telefonu, takže nemusíte zůstat jen u pinu či hesla, můžete použit znak, otisk prstu či sken obličeje.
Pravidelná aktualizace softwaru a jiných potřebných aplikací udrží váš mobil v nejlepší kondici a také dostanete zlepšení systému.

Nevíte, zda si koupit velký mobilní telefon?

Mobil dnes patří rozhodně k jedné z nepostradatelných věcí každého člověka. Najdete jej téměř v každé kabelce, ale také po kapsách či v příručních taškách lidí (výjimku snad tvoří jen někteří důchodci či malé děti).

velký telefon v rukou

Dnešní telefony mají mnoho funkcí. Některé z nich se nám hodí více, jiné zase méně. Některé využíváme denně a na jiné se nepodíváme, jak je rok dlouhý. Preference funkcí, ale také ostatních vlastností, jsou subjektivní záležitostí každého člověka. Záleží pouze na tom, jak mobil nejčastěji používá, jak s ním zachází, co do něj nahrává nebo jak často s ním během dne pracuje. Vybrat si vhodné funkce je velmi důležité, ale stejně tak důležité je vybrat si vhodnou velikost mobilního telefonu. Já vlastním poměrně velký mobilní telefon a i přesto, že jsem si na tuto velikost nejdříve zvykala, nyní ji vnímám jako jednu z nejdůležitějších věcí pro mé potřeby.

Žena s telefonem

Jaké jsou tedy výhody větších telefonů?

 

1.      Přehlednost – větší display znamená lepší přehlednost všeho. Pohyb v uživatelském rozhraní je přinejmenším pohodlný.

2.      Zobrazení internetu – v případě, že pracujete od počítače, velký mobil může nahradit počítač v terénu. S velkým displayem máte v ruce nástroj, který Vám umožní lépe prohlížet všechny pracovní tabulky, vyhledávat ve webech, databázích, stahovat důležité informace nebo třeba i dělat drobné úpravy v systémech, i když zrovna nesedíte u PC.

3.      Fotografie – pokud potřebujete získat kvalitnější fotografie, například pro svou práci, koníček, nebo prezentaci, na velké obrazovce vidíte mnohem lépe detaily foceného objektu, a tak můžete tvořit zajímavější, krásnější a kompozičně precizní fotky.

4.      Přehrávání videí – necháváte se často inspirovat videi? V dnešní době se lze díky videím naučit mnoho praktických nebo tvořivých činností, ale také různých dovedností. Přehrát si video ve velkém mobilu je rozhodně výhodnější, protože Vám neunikne nic podstatného.

 

 

Výhody jsou tedy jasné…jdete do toho?

Postel bílá lakovaná

Provedení bílé postele je velice líbivé a vzhledné. Působí čistě, svěže a v posledních letech je tato barva symbolem moderního designu.
Postel o velikosti 90×200 je vhodná do ložnic i dětských pokojů. Jedná se o jedno lůžko, které je široké 90cm a dlouhé 200cm. Délka představuje typický rozměr. Dva metry bývá běžná varianta postele. Šířka 90 cm je pak o něco širší, než je tomu například v případě užšího lůžka o osmdesáti centimetrech.

postel

  • Bílé lakování
  • Bílá barva je symbolem čistoty, svěžesti a v neposlední řadě také moderního umění. Typickým příkladem jsou v posledních letech bílé ložnice s kompletně bílým nábytkem. Tato barva se používá stále častěji také do kuchyní. Skvěle se kombinuje s jakýmkoliv dekorem dřeva, působí velice vzhledně, vzdušně, takže neuzavírá prostor, ba právě naopak otevírá jej, a je to sympatická barva https://www.drevenynabytek-borovicemasiv.cz/postele-bile-lakovane-90×200.

Snadno se kombinuje i s ostatními barvami. Právě tato barva se skvěle snoubí i s dalšími odstíny či výraznými barvami například ve formě doplňků.
Celý prostor například ložnici nebo studentský pokoj nám neuzavře. Otevírá v tomto ohledu veškeré možnosti. Světlé barvy projasňují a opticky zvětšují. Díky tomu nebude vypadat ložnice nebo pokoj jako neútulný, malý a šedý kout, ale bude projasněná a opticky rozlehlejší.

Světlé barvy v dnešním světě můžeme vídat na každém kroku. Existuje spousta různých stylů, které tyto barvy používají jako číslo jedna. Vídat je můžeme ve stylu provence, skandinávském, vintage ale i retro. V každém tomto stylu si můžete najít něco, co bude mít světlé barvy nebo zrovna právě bílou.

dřevěná postel

Vhodné pro penziony a hotely

Každé lůžko je vysoce kvalitní, odolné a pevné. Je vyrobené z čistě přírodního materiálu, je tedy zcela nezávadné. Materiál je lakovaný do barvy. Zvolte tuto elegantní jednoduchost i do penzionů nebo hotelů. Lůžka jsou esteticky sladěné. Mají jednoduchý styl a zaručují dlouhou životnost. Vybírat si můžete hned z několika různých provedení.