Category Archive : Finance

Zabezpečte se na důchod!

Současná doba je nelehká. Lidí přibývá a místa kde bydlet ubývá. Navíc populace na našem území stárne. Je tedy více než pravděpodobné, že za dvacet až třicet let nebudou státní peníze na vyplácení všech důchodů. Lidé v důchodovém věku, pokud nebudou mít vlastní další příjem, budou dřít bídu s nouzí. Je to smutné, ale jedná se o realitu.

Pokud tedy této situace se nechcete dožít a chcete mít jistotu, že i na stará kolena se budete mít dobře, je na čase vzít věci do vlastních rukou. Ideálním řešením, jak na tom začít pracovat je otevřít si vlastní živnost, nebo podnik. Nicméně tato varianta není pro každého. Ne každý má podnikatelského ducha a dokáže všechnu svou snahu dobře zúročit. Pokud tedy podnikání není nic pro vás, máme pro vás další a přitom snadnější tip, jak přijít k penězům!

dům na samotě

Pokud nemáte ještě žádné dluhy, hypotéku a ani nevlastníte žádnou nemovitost, je na čase to změnit! Ceny realit půjdou čím dál více nahoru, nemusíte se tak bát, že proděláte. Ideální je taková nemovitost, kterou do deseti let splatíte. Ideální je nějaký malý byt, který pro vás, pokud žijete sami, bude stačit. Ideálně na malém městě.

Jakmile tuto nemovitost splatíte, je na čase ve vašem plánu pokračovat! Nastává druhá fáze, kdy je potřeba si vzít další hypotéku. Nejlepší variantou je hypotéka na chatu. Jednu nemovitost už máte. Budete bydlet v bytě. Chatu pak začnete pronajímat. Pokud ji budete pronajímat týdně, dostanete z toho pěkný balík peněz.

krásná ložnice

Jakmile se vám podaří splatit i tu chatu, už si budete žít úplně bez starostí o peníze! Poté si můžete vzít další hypotéku na bydlení, ve kterém budete chtít zestárnout. Tuto hypotéku vám vlastně už splatí sami pronájem bytu a chaty. Z pronájmu těchto nemovitostí můžete dostat i dvacet tisíc měsíčně. Zkrátka na důchod budete mít vystaráno. Budete zabezpečení a bude se vám žít více než dobře!

Co je to registr

Ano, čtete dobře, rejstřík je totéž, co registr. Na slovo rejstřík bude policista nebo kriminálník reagovat rejstříkem trestů. Prodejce zná obchodní a pilot letecký rejstřík. Nás však bude nyní zajímat registr a to „registr dlužníků“.

Mince

Tato hodně sporná věcička má údajně pomáhat bankám a jiným institucím při ověřování bonity klienta. To, že se zde prozrazují vaše soukromá data, například rodné číslo, nikoho nezajímá. Těchto registrů je v našem státě více. Každý funguje trošku jinak a má jiná pravidla. Nemá smysl je jmenovat všechny, protože nás bude zajímat jen SOLUS.

Tento registr je totiž jediný, kam spadnete třeba jen za nezaplacené složenky za elektriku nebo plyn. Ano, je to tak. Zatímco bankovní registry vedou záznamy jen o půjčkách, a to i neschválených, SOLUS má údaje o tom, že neplatíte třeba dle smlouvy za telefon. A máte to.

Tím pádem jste tedy vedeni jako dlužník, a budete li chtít v bance půjčku, velmi rychle vás asi vyhodí. Samozřejmě decentně, ale vyhodí.

Jsou však i instituce, kde takový hloupý záznam moc neberou v potaz. Existuje totiž něco jako hypotéka bez registru. To znamená, že se sice do registru nahlíží, ale v potaz se to nebere. Samozřejmě, že tam nesmíte mít sedm záznamů a deset let neplatit nikomu ani vindru. V takovém případě vám nepůjčí nikdo na světě.

Bankovky

Výše zmíněná hypotéka prostě funguje jinak, než je všeobecným zvykem. Také proto je o tolik rychlejší než jinde. Jsou případy, kdy má žadatel, nebo klient, jak chcete, peníze na účtu hned druhý den od podání žádosti. Při splnění a odsouhlasení podmínek věřiteli to nebývá žádný problém. A mimochodem, nevěřte tomu, že tato hypotéka je jen na koupi domu či bydlení jako takového. Není. Za ony peníze si můžete pořídit cokoli, co potřebujete.

Nuže, pokud potřebujete půjčit větší částku, stačí jen zvednout telefon a poznáte sami, že všechno jde.

Půjčka to spraví

Jakmile se přestane v soukromém podnikání dařit, je majiteli takové firmy rázem úzko a tento musí horečnatě přemýšlet nejen nad tím, kde se stala chyba, ale hlavně nad tím, jak z toho zase ven. Protože podnikání si na sebe musí v první řadě vydělávat a běda, když tomu tak není.

Jenže ani odhalení příčin neúspěchů ještě nic neznamená. Toto je důležité, ale neméně důležité, ne-li ještě důležitější je i to, jak se z panujících problémů zase dostat.

eurové mince

A to je nejednou nad podnikatelovy síly a možnosti. Protože takové nesnáze mohou vyžadovat třeba i skutečně nemalé investice, mají-li být odstraněny, má-li být naděje na obrat k lepšímu.

Jenže co když nejsou takové finanční prostředky k dispozici? Pak může často pomoci jedině půjčka. A ze všech půjček, jež se u nás nabízejí, nejspíše americká hypotéka bez registru.

Proč právě ta? V čem je tato jiná než ostatní nabízející se produkty, díky nimž lidé k potřebným penězům přicházejí?

Hlavní předností takové nebankovní hypotéky je to, že se tato poskytuje mnohým, klidně i těm, kdo by nikde jinde se žádostí o nějakou tu finanční výpomoc neuspěli. Tady stačí dát do zástavy nemovitost a mít aspoň takové příjmy, z nichž by se dalo splácet, a rázem je tato pomoc dostupná. A to klidně i za těch jednoznačně nejvýhodnějších podmínek.

mix peněz

Ten, kdo splní výše zmíněné podmínky, si může být jist tím, že nemusejí být na škodu ani jenom nízké příjmy, ani nějaký ten ne zrovna dobře vypadající záznam v registrech dlužníků. Ba ani další nabrané půjčky, exekuce a další nepříjemnosti tu nemusí sehrát negativní úlohu.

Stačí si tu jednoduše zažádat přes internet, dohodnout se na detailech, podepsat smlouvu a peníze určené na záchranu podnikání jsou k dispozici. A to klidně i na velmi dlouhou dobu, po niž mohou být spláceny, s příznivými úroky i možností vrátit vše i předčasně a podobně. A co by si podnikatel přál víc?

Rychlé peníze bez zdlouhavého vysvětlování účelů?

Díváte se na život z gigantické perspektivy a nenecháváte svůj osud na náhodě, nicméně ačkoli se dennodenně snažíte dosáhnout svých předpokladů a posunout se o několik kroků ve své kariéře, k rostoucímu úspěchu Vám chybí finanční prostředky? Mít v hlavě plán je jedna věc, převést ho do skutečnosti se ovšem ukazuje jako značně náročnější proces vyžadující mnoho úsilí a často si bez bonusového příjmu nejde poradit.

Pokud toto zahrnuje i právě Vás či Vaše blízké, nebo jste se ocitli v situaci, kde se potýkáte s náhlou změnou platu, tíží Vás jakékoli nedostatky odstranitelné jedině zásahem do stavu bankovního účtu, a především tedy částky na něm, popř. si urychleně potřebujete bez tíživého vyplňování přehršle dokumentů, dokládání svých osobních údajů a běžného platu, zůstatku i dalších dat apod zajistit konkrétní obnos pro finální vybudování svých ideálů, jako nejsnadnější řešení se může ukázat flexibilní hypotéka https://nebankovni-hypoteka-cz.cz/aktuality/flexibilni-hypoteka/.

ze snů realita

Jedná se o nenáročnou cestu k realizaci svých dlouhodobých vizí, na které Vám již chybí jen finanční prostředky. Přikláníte-li se k nebankovní variantě a zakládáte si na seriózním jednání se společností, jež můžete svěřit svou plnou důvěru, a splnit si své sny, ať už specifickou částku potřebujete pro překročení milníků svých cílů, finálního nastěhování se do svého perfektně uzpůsobeného bydlení nebo jen pořízení si spolehlivého dopravního prostředku, s nímž by se objevilo i usnadnění rutiny a otevřely dveře novým možnostem, stačí špetka motivace a celá záležitost se dá vyřídit do 24 hodin.

plná peněženka

Dosáhnout velkých věcí či si poradit s horším obdobím pro Vaši peněženku lze v této době pár kliknutími. Vypořádejte se se všemi překážkami jednou pro vždy a ulehčete si svou existenci – peníze již nemusí znamenat žádné omezení.

Letošní ceny kaprů

Ano, je to zde. Opět se blíží to každoroční šílenství, to, čemu se jen říká čas klidu a pohody.
Tato doba je většinou populace nadšeně očekávaná a menšinou proklínaná. A také se blíží další hromadné „vraždění“ nebohých ryb, které za to nemohou.
Patrně si myslíte, že se zde dozvíte, kolik přesně bude kapr stát tam, kde jej chcete koupit. Ne, autor článku není věštec. Dozvíte se jen cenu za jeden kilogram tak, jak to doporučil předseda představenstva společnosti Fish Market Rudolf Provázek za rybářství Třeboň. Ale to se dozvíte až na konci článku.
Vánoční výzdoba
Ono to totiž nebude tak jednoduché. Je jasné, že cena bude nejpříznivější pro vaši peněženku tam, kde se kapr vyloví. Čím dále se pak ryba veze, tím bude dražší, protože si prodejce musí přirazit za dopravu.
Další přirážka k navrhované ceně bude za prodejní místo, čím více zaplatí on, tím více i vy.
Jako poslední si může prodejce přirazit i manipulační poplatky. To je za to, co si počítají třeba přepravci. Například nakládku ryb, jejich vykládku, a ještě si tam šoupnou cenu za rybí ubytování v kádích a jejich sprchování.
No, ale bez legrace, koncová cena je čistě na prodejci. Nikdo jej nebude kontrolovat, nikdo jej nebude hlídat. Snad jen hygiena a halalisté, zda je kapr popraven jejich „humánním“ způsobem.
Kapr obecný
Takže zpět ke slíbené ceně a panu Provázkovi. Ten prohlásil, že se kapr zdražovat nebude a cena bude stejná jako vloni, totiž sto korun za kilogram. Znovu upozorňuji, že je to jen doporučená cena pro prodejce. Pokud byste rádi rybu levněji, měla by být k mání přímo u výlovu. Tam je cena jednotná, a to osmdesát pět korun za kilogram. Jenže na to, abyste jej stihli je již letos kapánek pozdě. I když možná ne ještě všude, možná se ještě někde nějaký opozdilec najde.
Takže si sbalte věci, zjistěte, kde se výlov teprve bude pořádat a můžete vyrazit. Autor článku pak přeje dobrou chuť.