Zabezpečte se na důchod!

Zabezpečte se na důchod!

Současná doba je nelehká. Lidí přibývá a místa kde bydlet ubývá. Navíc populace na našem území stárne. Je tedy více než pravděpodobné, že za dvacet až třicet let nebudou státní peníze na vyplácení všech důchodů. Lidé v důchodovém věku, pokud nebudou mít vlastní další příjem, budou dřít bídu s nouzí. Je to smutné, ale jedná se o realitu.

Pokud tedy této situace se nechcete dožít a chcete mít jistotu, že i na stará kolena se budete mít dobře, je na čase vzít věci do vlastních rukou. Ideálním řešením, jak na tom začít pracovat je otevřít si vlastní živnost, nebo podnik. Nicméně tato varianta není pro každého. Ne každý má podnikatelského ducha a dokáže všechnu svou snahu dobře zúročit. Pokud tedy podnikání není nic pro vás, máme pro vás další a přitom snadnější tip, jak přijít k penězům!

dům na samotě

Pokud nemáte ještě žádné dluhy, hypotéku a ani nevlastníte žádnou nemovitost, je na čase to změnit! Ceny realit půjdou čím dál více nahoru, nemusíte se tak bát, že proděláte. Ideální je taková nemovitost, kterou do deseti let splatíte. Ideální je nějaký malý byt, který pro vás, pokud žijete sami, bude stačit. Ideálně na malém městě.

Jakmile tuto nemovitost splatíte, je na čase ve vašem plánu pokračovat! Nastává druhá fáze, kdy je potřeba si vzít další hypotéku. Nejlepší variantou je hypotéka na chatu. Jednu nemovitost už máte. Budete bydlet v bytě. Chatu pak začnete pronajímat. Pokud ji budete pronajímat týdně, dostanete z toho pěkný balík peněz.

krásná ložnice

Jakmile se vám podaří splatit i tu chatu, už si budete žít úplně bez starostí o peníze! Poté si můžete vzít další hypotéku na bydlení, ve kterém budete chtít zestárnout. Tuto hypotéku vám vlastně už splatí sami pronájem bytu a chaty. Z pronájmu těchto nemovitostí můžete dostat i dvacet tisíc měsíčně. Zkrátka na důchod budete mít vystaráno. Budete zabezpečení a bude se vám žít více než dobře!