Postel bílá lakovaná

Postel bílá lakovaná

Provedení bílé postele je velice líbivé a vzhledné. Působí čistě, svěže a v posledních letech je tato barva symbolem moderního designu.
Postel o velikosti 90×200 je vhodná do ložnic i dětských pokojů. Jedná se o jedno lůžko, které je široké 90cm a dlouhé 200cm. Délka představuje typický rozměr. Dva metry bývá běžná varianta postele. Šířka 90 cm je pak o něco širší, než je tomu například v případě užšího lůžka o osmdesáti centimetrech.

postel

  • Bílé lakování
  • Bílá barva je symbolem čistoty, svěžesti a v neposlední řadě také moderního umění. Typickým příkladem jsou v posledních letech bílé ložnice s kompletně bílým nábytkem. Tato barva se používá stále častěji také do kuchyní. Skvěle se kombinuje s jakýmkoliv dekorem dřeva, působí velice vzhledně, vzdušně, takže neuzavírá prostor, ba právě naopak otevírá jej, a je to sympatická barva https://www.drevenynabytek-borovicemasiv.cz/postele-bile-lakovane-90×200.

Snadno se kombinuje i s ostatními barvami. Právě tato barva se skvěle snoubí i s dalšími odstíny či výraznými barvami například ve formě doplňků.
Celý prostor například ložnici nebo studentský pokoj nám neuzavře. Otevírá v tomto ohledu veškeré možnosti. Světlé barvy projasňují a opticky zvětšují. Díky tomu nebude vypadat ložnice nebo pokoj jako neútulný, malý a šedý kout, ale bude projasněná a opticky rozlehlejší.

Světlé barvy v dnešním světě můžeme vídat na každém kroku. Existuje spousta různých stylů, které tyto barvy používají jako číslo jedna. Vídat je můžeme ve stylu provence, skandinávském, vintage ale i retro. V každém tomto stylu si můžete najít něco, co bude mít světlé barvy nebo zrovna právě bílou.

dřevěná postel

Vhodné pro penziony a hotely

Každé lůžko je vysoce kvalitní, odolné a pevné. Je vyrobené z čistě přírodního materiálu, je tedy zcela nezávadné. Materiál je lakovaný do barvy. Zvolte tuto elegantní jednoduchost i do penzionů nebo hotelů. Lůžka jsou esteticky sladěné. Mají jednoduchý styl a zaručují dlouhou životnost. Vybírat si můžete hned z několika různých provedení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup