Mobil a další

Mobil a další

Já osobně bych se bez mobilního telefonu už vůbec neobešla. Mobilní telefon je pro mě něco, jako nejlepší kamarád nebo něco, bez čeho se už vůbec neobejdu. A nevím jak vy, ale mobilní telefon je pro mě opravdu hodně důležitý. Já vlastně s mobilním telefonem jsem vyrůstala. A nedokážu si představit, že bych ho neměla, protože jsem velice ráda, že mi ho rodiče dali, protože už jako malá holka jsem si velice ráda hrála různé hry. Jenomže moji rodiče velice často pracovali a taky byli často pryč, takže mě hlídala babička anebo sousedka nebo moje teta. Takže jsem se taky chtěla s něčím zabavit.

Dnes mají mobil všechny.

Měla jsem totiž tu smůlu, že když mě hlídala babička, tak tam okolí nebyly vůbec žádné děti v mém věku, když tam byly nějaké děti, tak buly vždycky třeba o pět let mladší anebo o deset let starší, takže to vůbec nebylo ke mně. Oni si se mnou nechtěly hrát a já jsem se nechtěla hrát s nimi. A opravdu jsem si neměla co říct dvacetiletými lidmi, když mě bylo dvanáct nebo třináct let. Je to opravdu velký rozdíl. A když jsem byla u tety, tak tam zase byly takové děti, které byly takové poťouchlé a taky byly opravdu o hodně mladší, takže jsem byla ráda, že jsem měla mobilní telefon, který mě na opravdu dlouhou dobu zabavil.

Mobil mám moc ráda.

Díky bohu za to. Taky jsem se díky mobilnímu telefonu naučila hrát piškvorky a taky pexeso. A nemyslete si, že pexeso a další hry jdou hrát pouze jenom jako deskové hry. A pokud máte kvalitní mobilní telefon a stáhnete si tam nějakou skvělou hru, tak na mobilním telefonu můžete hrát různé hry, které vás baví. A můžete hrát i v jednom. A pokud se chcete s někým spojit, stačí udělat videohovor a můžete si s někým povídat a u toho ho můžete i vidět. Podle mého názoru je to opravdu skvělé, že nemusíte být alespoň smutní, že třeba někoho dlouho neuvidíte. Já to tak dělám často.