Žlutá kratom je velmi specifický

Žlutá kratom je velmi specifický

Pokud máte chuť vyzkoušet žlutý neboli gold kratom, tak rozhodně je ideální najít takový obchod, který bude mít kratom z ověřených zdrojů. Je to z toho důvodu, že výroba i sběr je poměrně náročný proces a nepoctiví výrobci mohou snadno smíchat bílý kratom se zeleným druhem. Pokud chcete okusit verzi opravdového, žlutého kratomu tak ten se získává z velmi mladých listů a jeho barva posléze vznikne velmi krátkou fermentací.

kratom

Zpracování tradičními metodami se dá spolehnout na kvalitu a preciznost produktu. Žlutý (gold) kratom je ihned po sběru umístěný do vnitřních prostorů a poté je vystaven přímému slunci. Dalším krokem bude následovat fermentace. To jsou nejlepší podmínky, jak posléze získáte vysoce kvalitní produkt, jelikož jste mu zajistili ty nejlepší podmínky pro další zpracování. Nejvíce oblíbeným druhem žlutého kratomu je Yellow Borneo, který je skutečně zpracovaný podle těchto tradičních postupů a navíc i laboratorně testovaný u nás.

Rostlina, která má speciální vlastnosti

Druhy kratomu nepochází z odlišných zdrojů. Mají jeden základ a tím je strom, který se nachází především v jihovýchodní Asii. Je spojován s psychoaktivními účinky, proto je dokonce v některých zemích raději zakázán. U nás je jeho prodej stále legální a je dokonce zaznamenáno, že poslední dobou se stal kratom velice populárním, zvláště mezi uživateli, kteří dávají přednost přírodní léčbě nebo rostlinným produktům. Právě žlutý kratom se stejně jako ostatní druhy kratomu pěstuje ze stromu Mitragyna speciosa. Odděluje ho pouze odlišný sběr a následná fermentace.

greenherbs

Proč vyzkoušet žlutý kratom

V podstatě tento mletý prášek má velmi snadné užívání a v podobě nápoje si rozhodně vychutnáte jeho specifickou chuť. Nicméně jeho specifická vlastnost je i v tom, že v sobě jaksi spojuje červený i zelený kratom, aniž by zde byly tyto druhy obsaženy. Podle recenzí se někteří uživatelé přiklání k tomu, že má dlouhotrvající účinek oproti jiným druhům kratomu.