Už máte svůj strom života na stěně?

Už máte svůj strom života na stěně?

Strom života je dekorací na stěnu interiéru, která se může stát originální cestou pro umístění rodinných fotografií. Čím zajímavěji bude váš rodokmen vyobrazený a zpracovaný, tím atraktivnější se stane pro vás a vaše návštěvy. Vaše historie rodu bude ožívat na originálně zpracovaném rodinném stromu života. Jak jej vypracovat a ztvárnit je jen na vaší fantazii a nápaditosti.
strom s předměty

Rozvětvený rod

Nejprve je třeba vypracovat kostru stromu. Tuto kostru můžete buďto sami namalovat, anebo se podívejte v obchodech po dekoračních tapetách a fóliích. Vůbec se neobávejte kostrou stromu zaplnit co největší plochu a vytvořte strom co nejvíce rozvětvený. Ideální pro tvorbu a umístění stromu života jsou například dělicí zdi a příčky, které jsou celistvé a nejsou v nich okna, ani dveře. Podle designu interiéru potom zvolte styl, v jakém bude váš nový strom života vypadat. Strom života bude nápaditým prvkem, který váš interiér rozhodně oživí, proto by měl být dostatečně barevný a plný neotřelých kombinací.

Zarámujte

Pro zpracování a následnou údržbu jsou ideální a praktické namalované, anebo nalepené stromy života, kde se skvěle uplatní vkusné fotografické rámečky. Tyto rámečky potom mohou být:
o   v rozličných barvách
o   všelijakých velikostí
o   různých povrchových úprav
černý strom

Takovéto rámečky můžete i variabilně a zajímavě kombinovat. Anebo také dobře vypadá, když jsou ve stromu života umístěné poličky, a na nich jsou obrázky rodiny postavené. Anebo můžete pro umístění jednotlivých portrétů využít i jiných zajímavých materiálů. Zrovna tak je možné pro tvorbu samotného stromu života využít rozličné předměty, to jest pro samotnou kostru stromu. Jestli vás představa vytvoření takovéhoto stromu láká, je to vynikající příležitost zapátrat po vašich prapředcích a propracovat váš rodinný strom života s rodokmenem do hloubky.