Sháníte virtuální sídlo?

Sháníte virtuální sídlo?

Pokud se někdo, kdo se věnuje podnikání, rozhodne, že se v tomto počínání neobejde bez nějakého toho virtuálního sídla, tedy že potřebuje nějakou adresu, na které bezprostředně nesídlí a již nevlastní, nemusí si s tím lámat hlavu. Pokud mu totiž vyhovuje dobrá adresa v Ostravě, může si ji hravě pořídit. Takové virtuální sídlo firmy Ostrava Virtuální kancelář Ostrava není totiž ničím nedostupným, toto může získat každý podnikatel či živnostník, respektive právnická osoba, a to klidně i ještě v den, kdy o toto projeví zájem.

bílá obálka

Právě zde lze získat sídlo společnosti, místo podnikání a kontaktní adresu, a to ve vlastní budově poskytovatele této služby. A nejen že tu dotyčný získá adresu, ale může se spolehnout i na nabídku dalších služeb, jako jsou dejme tomu denní evidence a informování o došlých poštovních a kurýrních zásilkách e-mailem, přebírání takových zásilek, dokonce i těch doporučených, přenechání jednání s klienty zaměstnancům recepce, parkování před budovou nebo pronájem kanceláře, který je čtyři hodiny zadarmo a dále za pouhopouhou padesátikorunu za hodinu.

K tomu, aby někdo získal takovouto virtuální adresu, stačí i jenom předání IČO nebo zákazníkovo jméno zaslané e-mailem nebo přes formulář, a ještě týž den je možné podepsat smlouvu. A pokud je to žádoucí, vyřídí tu i veškeré papírování a kontakty s úřady, pokud chce ten, kdo má o tuto službu zájem, změnit sídlo v rámci Ostravy.

poštovní schránka

Každý tu tak může mít své zázemí, jež potřebuje nezbytně ke svému podnikání. A vše zmíněné se tu nabízí za velice nízkou cenu.

Pokud byste tedy měli o takové virtuální sídlo s korespondenční adresou a dalšími možnostmi zájem, stačí se sem dostavit do kanceláře nebo to vyřídit korespondenčně. Je to snadné, a přitom nejednou i prospěšné. A mohou si to dopřát i ti, kdo ještě nemají své IČ.

A proč to nevyužít, je-li tu ta možnost, že?