Proč utrácet za nájem?

Proč utrácet za nájem?

Většina lidí se rozhoduje mezi rekonstrukcí staršího domu a mezi stavbou novostavby. Někdo zvolí rekonstrukci, protože například nesehnal pozemek pro stavbu nového domu. Další lidé volí rekonstrukci, protože sehnali krásný starší dům, který stojí za to zachovat. A další skupina lidí si vždycky vybere jenom novostavbu. Všechny varianty jsou v pořádku. Do které skupiny patříte vy? Pokud chcete stavět zcela nový dům, čeká vás nejen koupě pozemku a zařizování financování, ale i výběr stavební firmy.

bílý dům

Rozhodli jste se?
Pokud jste udělali první krok a chcete si postavit dům, budete přemýšlet, jestli to zvládnete sami. Chcete raději dům na klíč, se kterým nebudete mít žádné starosti? Asi budete hledat firmu, kterou můžete oslovit se požadavkem na výstavbu. Musíte si dávat pozor na to, jakou firmu si vyberete, protože dnes můžete natrefit i na firmy, které rozhodně nejsou spolehlivé.

stavba domu

Vybrali jste si nás?
My stavíme moderní domy typu bungalov, protože jsou nejoblíbenější mezi našimi klienty. Prohlédněte si moderní dřevostavby – katalog najdete na našem webu, a najděte svůj nový domov. Postavíme vám jej od základové desky až po střechu. Celý dům dodáme v termínu ať už si vyberete dřevostavbu nebo zděný dům. Vy si budete muset sehnat jen kuchyňskou linku, protože tu si chcete každý klient zařídit podle sebe. Domy dodáváme ve střední kvalitě a nechybí jim ani moderní technologie v podobě solárních panelů a tepelného čerpadla. Nevybrali jste si žádný náš projekt? Rádi pro vás připravíme projekt na míru vašim požadavkům.
Když už chcete postavit rodinný dům, vyberte si stavební firmu, která může dokázat svoji spolehlivost. My máme na svém kontě řadu spokojených klientů, kteří se o svoji zkušenosti s námi podělili na našem webu. Prohlédněte si, jak s námi vypadala jejich cesta za novým domem.