Oblečte se s elektronikou

Oblečte se s elektronikou

To, že v dnešní módě je součástí outfitu i nějaká ta elektronika, je zcela běžné. A nemyslím tím mobil v ruce, ale je to především nositelná elektronika, která je v současnosti tak oblíbená.Je to fenomén dnešní doby. Patří mezi ně různé fitness náramky, sporttestery, sluchátka. Pojďme si říci alespoň o některých z nich.
Fitness náramky
Zaznamenávají každodenní aktivitu, měří srdeční tep. Pokud se propojí s telefonem, zaznamenají i příchozí hovory a sms. Zároveň mohou sloužit jako velice pěkný módní doplněk.
ležící dívka se sluchátky na hudbu
Chytré hodinky
Zobrazení času není u těchto hodinek až tak prvotní funkce. Přenáší hlavně data z telefonů, hlídají vaší každodenní aktivitu a ještě k tomu všemu vám budou na ruce slušet. Oproti chytrým náramkům mají daleko více funkcí. Většina chytrých hodinek spolupracuje s operačním systémem Android a iOS. Se svými přáteli komunikujete přes Bluetooth, Wi-fi, NFC a GPS. Záleží na vybavenosti konkrétních hodinek. Součástí je tradiční krokoměr, tlakoměr, výškoměr, sledování polohy či srdečního tepu. Vybavenější modely mají zabudovaný slot pro sim kartu, reproduktor a mikrofon, takže můžete volat a psát sms. Nejpopulárnější jsou Apple Watch series 3.
Bezdrátová sluchátka
Bezdrátových sluchátek je na trhu také již více možností. Některá dokáží přehrávat hudbu nejen z připojeného smartphonu, ale i hudbu uloženou přímo ve sluchátkách. Můžeme zmínit například Samsung Gear IconX. Výdrž baterie je až 13 hodin a výhodou je, že sluchátka můžete v kolébce dobíjet nejen kabelem, ale i bezdrátově.
 chytré hodinky na ruce
Mezi nositelnou elektroniku se mohou dále zařadit různé čipy, skryté kamery, mikrofony, kamery s úchytem na helmu, elektronika spojená s geocachingem a navigací, elektronické obojky.
Nositelnou elektroniku uvítají hlavně lidé, co rádi sportují, jsou neustále aktivní, v pohybu a mají vše pod kontrolou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup