Nejvíc sexy žena? Muži mají jasno!

Nejvíc sexy žena? Muži mají jasno!

Proč se mužům líbí blondýnky? Pravděpodobně za to může jejich jemnost, která v mužích podněcuje ochranitelské pudy. Proč mrkají na zrzky? Jejich exotické rudé vlasy slibují mužské fantazii nevšední erotické zážitky. Proč si muži berou za ženy brunetky? Hnědovlásky působí nejen tajemně, ale zároveň inteligentně a schopně.

sebevědomá žena

Tak bychom mohli pokračovat dál a dál. Nejeden článek radí, jak muže zaujmout. Jak se správně upravit, jak vyčíst jeho signály. Proč se smát jeho vtipům, zda za sebe platit na prvním rande a jestli si nechat otevřít dveře. Co odpovědět na jeho esemesku. Po čem ale muži doopravdy touží?

 

Pokud se bavíme o sebevědomých mužích, kteří mají v životě jasno, nabízí se nám správná odpověď. Klíčem je sebevědomí. Existuje jen málo odpudivějších postojů ke vztahu, než zoufalost.

 

Chcete vztah, nejlépe vážný, ideálně si vlastně sháníte manžela. Mnohokrát jste se zklamala. Na budování nového vztahu si připadáte už moc stará. Vždyť jste si tím vším nesčetněkrát prošla!  Znovu absolvovat večeře, kávičky a seznamování? Chcete vztah a jistotu, že to s Vámi myslí dotyčný vážně. Už Vás unavují hanbaté obrázky, které se Vám hromadí ve zprávách ze seznamky.

 

Nejste v tom sama. Uvědomte si, že mužů není na planetě Zemi omezený počet. Rada tedy zní: Neupínejte se k jednomu muži a nesnažte se vztah s ním udržet, ať to stojí, co to stojí. Pokud z Vás tato skličující energie sálá již na prvním rande, mnoho potencionálních partnerů ji velice rychle vycítí. Pak se stáváte v jejich očích nejen zoufalejší, ale zároveň na sebe upozorňujete jako snadná kořist k manipulaci.

žena s úsměvem objímá muže

Jak ale nabít jen tak přes noc na sebevědomí? Chce to cvik. Jako první si však uvědomte právě svou osobní hodnotu. Na rande si neklaďte otázky typu: ,,Líbím se mu?" Přemýšlejte, jaké pocity ve Vás vyvolává člověk na druhém konci stolu a pak si položte tu správnou otázku: Líbí se on Vám?