Nejlepší fintess cviky

Nejlepší fintess cviky

Současné situace je těžká a neposkytuje mnoho možností k sportu. Posilovny i fitness centra jsou zavřená, pokud jste tedy nadšeným sportovcem, pravděpodobně požíváte to nejtěžší období ve vašem životě. Nicméně my vám přinášíme pár tipů na cviky, které můžete vykonávat i sami z pohodlí domova! Nejenže se díky nim dostanete zpět do formy, ale dokonce vás budou i velmi bavit!

Fitness Mylifestyle nabízí mnoho možností, jak cvičit doma. Nejoblíbenějším způsobem, je klasické posilování. Zde jsou pak nejoblíbenější klasické dřepy. Pokud chcete dělat dřepy správně, měli byste myslet hlavně na to, aby se vám neodlepovaly paty od země. Nohy byste měli mít na šířce ramen a v momentě, kdy půjdete dolů, byste celou dobu měli myslet na pevné paty na zemi.

fitness žena

Dalším velmi oblíbeným fitness cvikem, jsou klasické sedy lehy. Tento velmi oblíbený cvik je velmi účinný na břišní svaly. Díky němu budete mít tu pravou postavu do plavek! Při cvičení myslete na to, že bedra se nesmí odlepit od země. Pokud by tomu tak bylo, křivily byste si páteř a navíc by vám cvičení k ničemu nebylo.

Na ruce pak určitě vyzkoušejte klasické kliky, nebo prkno. Díky těmto cvikům posilujete nejen ruce, ale celé břicho a přední stranu celého těla. Zkrátka jednoduchý, ale velmi účinný cvik, díky kterému zpevníte celou postavu.

běžící žena

Posledním nejoblíbenějším cvikem je klasické pohybové cvičení. Nejúčinnější je skákání klasického panáka a celkového skákání na špičkách. Díky tomu dostanete do formy především lýtka a stehna. Díky tomu budou vaše lýtka v lodičkách, nebo sukni vypadat naprosto úchvatně!

Nicméně myslete na to, že pro dosažení perfektní postav, nestačí jen cvičení. Pokud chcete žít opravdu fitness životem, musíte upravit i svůj jídelníček. Myslet musíte především na střídmou konzumaci tuků a cukru – neboť především díky nim se nejčastěji přibírá na váze.