Myjete se denně? A co vaše zuby?

Myjete se denně? A co vaše zuby?

Všichni jsme se narodili s pusou plnou zubů, o které můžeme v průběhu života bohužel velice snadno přijít špatnou péčí o ně. Velmi důležitá je raná péče v dětství, která je často opomíjená. Nedůslednost v dětství vede k laxnímu přístupu k hygieně ústní dutiny velice často i v pozdějším věku. Většina lidí si myslí, že stačí nějak zuby přetáhnout kartáčkem, ale to je rozšířený omyl. Jsou bohužel věci, kterých se běžným čištěním nezbavíte. Proto je třeba 2x ročně navštívit profesionální čištění. Dentální hygiena Praha 10 zbaví vaše zuby zubního kamene i plaku.

zubní ordinace

Proč na ni chodit?
– Budete mít přehled o zdravotním stavu vašich zubů a dásní
– Předejdete závažným onemocněním jako je paradentóza nebo zubní kazy
– Zbavíte se ošklivého zabarvení zubů
– Získáte zdravý úsměv
– Zbavíte se zubního kamene

Zubní kazy nebo paradentóza jsou závažná onemocnění, jejichž léčba je zdlouhavá, velmi bolestivá a nákladná, jsou velmi rozšířená.Vy jim můžete předejít správnou péčí, která by rozhodně dentální hygienu měla zahrnovat. Začněte se starat o své zuby zodpovědně a choďte k nám. Co vás čeká?

Pečlivé vyšetření zubů, dásní a čelistí, aby se vyloučily zubní kazy, ustupující dásně a další problémy.

Zhodnocení zdravotního stavu a zvolení délky vyšetření a vhodných nástrojů.

zubní hygiena

Vysvětlení postupu dentální hygieny.

Podrobné vysvětlení, jak pečovat o své zuby v domácím prostředí, doporučení vhodných kartáčků, přípravků na čištění mezizubních prostor a ústní vody.

Poučení o stavu zubů a nutnosti případného řešení i počínajících kazů a dalších onemocnění.

Objednejte se co nejdříve do naší kliniky, do které se dostanete i z nákupního centra Eden, kde můžete i pohodlně parkovat. Nepodceňujte péči o zuby, následné náklady na péči mohou být i v řádu několika desítek tisíc korun, o velmi vysoké bolestivosti některých zákroků nemluvě.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup