Jak se přestěhovat bez problémů aneb vyznáte se v balicím materiálu

Jak se přestěhovat bez problémů aneb vyznáte se v balicím materiálu


Stěhovací firmy vám mohou zajistit balicí materiál a mohou i vhodně poradit, jak si při balení věcí usnadnit práci, ale přece jen se může hodit znalost této problematiky v širší rovině.

Kartonová vlna – ta se hodí pro vyplňování krabic, které nejsou zcela zaplněné, anebo pro fixaci předmětů proti pohybu. Tímto způsobem můžete přepravovat i křehčí předměty, ale kartonová vlna se příliš nehodí pro sklo a porcelán. Spíše pro obuv, oblečení, knihy, hračky či sportovní potřeby.

bublinková fólie, nůžky a lepicí páska

Bublinková fólie – ideální a nejuniverzálnější balicí materiál na světě. Můžete do ní zabalit i potraviny, porcelánový servis, sklenice, zrcadla, v podstatě cokoli, co vás napadne. Vyplatí se mít ji doma v roli, ovšem většina stěhovacích firem stěhování v Praze odnesto.cz vám ji nabídne jako bonus ke službám zdarma, nebo ke koupi za výhodnou cenu.

papírový karton

Nafukovací polštářky – máte-li možnost pořídit nebo vypůjčit stroj pro výrobu nafukovacích plastových polštářků, můžete jimi v krabicích zafixovat i velmi křehké věci. Pokud v průběhu roku nakupujete zboží přes e-shopy a polštářky vám některý z nich doručí spolu se zbožím, nevyhazujte je, máte-li je kde uložit.

Tělíska flo-pak – ta se dají pořídit poměrně levně v některých specializovaných obchodech a s nimi zajistíte křehké předměty tak, že s krabicí může stěhovací firma zacházet i hruběji a nic se jim nestane. Některá tělíska se vyrábí z pěnové syntetické hmoty, jiná jsou biologicky odbouratelná a ekologická.

Zip sáčky – nezapomínejte na sáčky s uzavíracím zipem, do nich se dají vkládat různé drobnosti, které by jinak vyžadovaly nějaké dózy či krabičky. Tím byste velmi rychle zaplnili všechny krabice a možná byste měli problém včas sehnat další.

Flexibilní (natahovací) tenká fólie – do této velmi tenké natahovací fólie byste měli zabalit nábytek či jeho dílčí části po demontáži, a také domácí spotřebiče a elektroniku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup