Jak se oblékat na stáž pro mládež

Jak se oblékat na stáž pro mládež

Nikdy nenoste tenisky.

Pokud nebudete na stáži v posilovně nebo fitness centru, tenisovou obuv byste nikdy neměli nosit, a to ani ve dnech oblékání. Místo toho se rozhodněte pro pár neformálních společenských bot. Toto pravidlo platí pro mladé dámy a mladé muže. Když už mluvíme o botách, nikdy nenoste sandály, které připomínají domácí boty.

m

· Udržujte tetování zakryté.

Pokud máte paže pokryté tetováním, noste halenky a košile s dlouhým rukávem. Bohužel tetování vysílá špatnou zprávu a vy se snažíte poslat tu správnou zprávu. Nebo investujte do ležérního sportovního kabátu nebo džínové bundy na míru.

· Investujte do obleku.

Oblek signalizuje, že to myslíte vážně. Neméně důležité je, že chcete zapadnout na speciální akce. Jak mladí muži, tak mladé ženy musí investovat do dobrého obleku. Můžete zvážit jeho nošení, když se poprvé setkáte s osobou, která na vás bude dohlížet nebo vás bude mentorovat.

Být kreativní. Muži mohou kombinovat sako s khaki, hezkou košili a kravatu. Ženy mohou kombinovat sako se sukní, khaki nebo šaty.

· Noste sukni nebo šaty.

Mladé dámy vždy vynikají, když mají na sobě šaty nebo sukni. Ale pozor na lemy a nízké střihy. Nejste tam, abyste si vyzvedli rande. Zde je dobrý způsob, jak zjistit, zda šaty nebo sukně nejsou vhodné. Pokud byste to nenosili do kostela, neměli byste to nosit na svou stáž. Nakonec si kupte sukně a šaty, které jsou podšité. Pokud nemají podšívku, kupte si slip.

· Vyhněte se džínám.

Nosit džíny je ne-ne. Stejně jako tenisky, i džíny jsou pro volný čas a na stáž nejdete odpočívat nebo hrát. Stejně důležité je, že žádné legíny nebo punčochové kalhoty. Zásobit se společenskými kalhotami a khaki kalhotami je dobrou alternativou pro muže a ženy.

· Udržujte dobrou hygienu.

Udržujte nehty upravené. Pokud jsou vaše finanční prostředky nízké a nemůžete si udělat profesionální manikúru, kupte si dobrý pilník na nehty. Vždy vypadat upraveně a čistě. Udržujte své vlasy udržované.

m

· Omezte šperky na minimum.

Pokud jde o šperky, méně je vždy více. Takže nenoste šperky, které jsou velké a rušivé. Pro ty, kteří mají v uchu více otvorů, noste pouze jeden pár. Navíc si sundejte náušnice z nosu a očí. Doporučuje se, aby mladí muži odstranili všechny náušnice. Po skončení stáže můžete dělat, co chcete. Mějte na paměti, že chcete učinit prohlášení, ne vaše doplňky.

Stručně řečeno, stáž je vážná věc a musíte přijít připraveni chopit se příležitosti. Být správně oblečený pro tuto příležitost říká plná ústa. Pokud však tipy v tomto článku budete brát vážně, jistě uděláte silné prohlášení.