I senioři volí mingles

I senioři volí mingles

Mingles je vztah dvou partnerů, kteří spolu žijí, ale nebydlí spolu. V zásadě to vyhovuje oběma. Někdy tak manželé řeší i neuspokojivý dlouholetý vztah, kdy chtějí být i přes stávající problémy spolu, ale nechtějí se rozvádět. Někdy může i mingles vztah prospět – obzvlášť v tomto případě. Partneři se domluví a uzavřou spolu dohodu, že budou bydlet každý zvlášť a navštěvovat se budou v určených dnech v týdnu. Stejně tak se domluví na akcích, které spolu budou navštěvovat a když je chuť a zájem, stanoví si pevně i určený den v týdnu, který věnují společnému sexu.
partneři na dovolené u moře
To ale neznamená, že partner po prožité společné noci zůstane na oběd a večeři. Hezky po snídani poputuje do svého bytečku. Žádné velké vyvařování, praní, uklízení, žehlení se nekoná. Každý hezky v tichosti ve svém bytě. Jak si to, kdo zařídí, tak to bude mít. Základem mingles je pohoda a klid. Žádný stres. Každý si dělá ve svém volné čase to, co má rád, druhý z partnerů mu do toho nemluví. Odpadají hádky a výčitky, že chodíte pozdě domů ze zaměstnání, že je vám práce milejší než domov. Nikdo nekomentuje vaše návraty z hospody v brzkých ranních hodinách. S kamarády můžete slavit až do rána bílého a domů přicházíte v povznesené náladě a nikdo vás nesetře hned mezi dveřmi.
naštvaná partnerka
Mingles je zvlášť oblíbený u seniorů, kteří nechtějí být sami, ale nechtějí se stěhovat a měnit své zvyky. Je nabíledni, že člověk, který žije již deset let sám, by si těžko zvykal na každodenní přítomnost jiné osoby v jeho bytě. Už by byl limitovaný v čase, nemohl by podnikat svévolně to, na co byl zvyklý, šly by stranou jeho koníčky, protože partner by mohl vyžadovat jeho pozornost. Proto volí, aniž by věděli, že se jedná o trend moderní doby – mingles. Každý žije ve své domácnosti a vzájemně se navštěvují, jezdí spolu na dovolenou. Vyhovuje to tak oběma. Senioři zpravidla už nechtějí měnit své návyky.